Masz pytania? zadzwoń 609540540

O nas

Nasza firma posiada 7 lat doświadczenia na rynku i prężnie działa w branży gastronomicznej. Właścicielem cateringu jak i producentem oferowanej w nim żywności jest Hotel&Restauracja Coloseum w Jarosławiu.

 

Wszystkie nasze produkty - przekąski, kanapki, sałatki, desery i dania główne - są wykonywane ręcznie z najlepszych składników, które zawsze są świeże. Przygotowujemy je na krótko przed dostawą do Klienta i dostarczamy specjalnym transportem chłodniczym, który chroni żywność przed utratą jakości. Na stronie naszego serwisu przedstawione są autentyczne zdjęcia przekąsek i dań, by klient dokładnie wiedział, jak będzie wyglądać zakupiony przez niego produkt.

Zakupy w naszym serwisie są łatwe i wygodne. Zawsze dostosowujemy do niej swoje usługi. Pracownicy naszej firmy to kompetentne osoby, które starają się zawsze sprostać oczekiwaniom Klienta oraz w razie potrzeby podpowiadają najlepsze rozwiązania w danej sprawie. Dbają oni o odpowiednie podanie poczęstunku w wybranej przez Klienta formie.

Współpraca z nami to gwarancja udanego przyjęcia, którego mocnym punktem z pewnością będzie smaczne jedzenie i miła obsługa.