Masz pytania? zadzwoń 609540540

Bankiet Koktajl

Zamierzasz zorganizować elegancki bankiet dla partnerów biznesowych czy też potencjalnych współpracowników? Zależy Ci na swobodnej atmosferze, jednak chcesz się zarazem odpowiednio zaprezentować w oczach swoich gości? Nasza oferta cateringowa zawiera obsługę bankietów i koktajli, dzięki czemu zadbasz o swój wizerunek i urządzisz przyjęcie, które na długo zostanie w pamięci gości.

Catering Jarosław doradzi Ci wybór przekąsek i poda jedzenie w formie finger food, czyli małych porcji, co pozwoli na jednoczesne kosztowanie apetycznych przystawek, jak i nawiązywanie relacji w towarzystwie. Nowoczesny sposób podania poczęstunku nie wymaga rezygnacji z rozmów ani przygotowanych na przyjęciu atrakcji. Nic Cię nie ominie ani nie umknie Twojej uwadze, a przy tym będziesz raczyć się doskonałym jedzeniem.

Zajmujemy się obsługą koktajli, na których żywność podajemy w specjalnych małych naczyniach- talerzykach, miseczkach, łyżkach oraz kieliszeczkach. Kelnerzy mogą roznosić je na eleganckich, podświetlanych tacach albo ułożyć poczęstunek na bufetach o dowolnej, nawet najbardziej oryginalnej konstrukcji. Jedno jest pewne- jedzenie przez nas przygotowane będzie wyglądać apetycznie i zachęci gości do jego kosztowania podczas przyjęcia.

Zadbamy o każdy szczegół Twojego bankietu lub koktajlu- elegancką atmosferę, smaczne jedzenie oraz profesjonalną obsługę całości wydarzenia.